*Güncelleme: comTalks buluşmalarımız artık her ayın ilk perşembe akşamı 19.00’da yapılmaktadır.*

comTalks v3 açıklandı, yayınlandı, eleştiriler toplandı ve düzenlemeler yapıldı. Hala eksiklerimiz olsa da istediğimiz kıvama gelmeye başladı sistem. Evet dijital varlığımız güçleniyor fakat uzun bir süredir tüm comTalks ekibinin aklında şu soru vardı;

“Dijitalde inandığımız konularda yazmak keyifli, peki gerçek hayatta neler yapabiliriz?”

Konu üzerinde biraz düşündükten sonra ismimizin hakkını vermeye ve .com işlerinin konuşulduğu etkinlikler düzenlemeye karar verdik. Söylemeden edemeyeceğim, bu kararın kesinleşmesinde sevgili Arda Kutsal ve Ali Altuğ Koca ile yeni Webrazzi ofisinde yaptığımız kahve muhabbetinin de etkisi çok.

İlk açıklayacağımız etkinliğimiz kahve içip networking yaptığımız bir etkinlik olacak. Hepimizin ortak problemi şu, kendi sektörümüzden pek çok kişiyle görüşmeyi istiyor fakat yoğunluktan bir türlü denk gelemiyoruz. Network kısırlığı yaşıyor, yeni kişileri tanıma ihtiyacımızı doğru şekilde gideremiyoruz. İşte düzenli olarak her ayın 3. Cuma’sı yapılacak olan comTalks etkinlikleri bu noktada hepimizin sorunlarına çözüm olmaya aday.

Kısacası Likemind ruhunu yeniden yaşatıyoruz, her ayın 3. Cuma sabahı Kanyon Starbucks’ta buluşuyor ve .comTalks diyoruz.

Biliyorsunuz, comTalks ekibinden temsilciler bulunan ve mutlaka sizin de katılmanızı önerdiğimiz tüm etkinlikleri comTalks Etkinlikler bölümünde duyurmaya başladık. Takvimimiz açık, ilgileneceğimizi düşündüğünüz tüm etkinlikleri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

Kanyon’a nasıl geleceğini bilmeyenler şuradaki haritadan faydalanabilir. Metro, geliş için en uygun yoldur.

Güncelleme: Facebook etkinlik sayfasından takviminize ekleyebilir, katılımcıları görebilir, yorumlarınızı paylaşabilirsiniz. https://www.facebook.com/events/123866137741497/