Android 4.4 Kitkat

Android 4.4 Kitkat

Google, işletmecisi Android’in yeni sürümlerine taktığı isimler şu ara pek gündemde! Bir süredir “Jelly Bean” ya da “Ice Cream Sandwich” gibi versiyonları duyuyoruz.

Android 4.4

Şimdiki ise; Android 4.4 Kitkat! Google’dan aktarılan habere göre, çalışanların Kitkat sevdası isim hakkını Nestle’den istemeye kadar gitmiş! Nestle, Android’e özel ambalaj çıkarabilirmiş ki bu da ciddi sponsorluk çalışmalarının ve sözleşmelerin habercisi oluyor. Kitkat yani Android 4.4, hiç vakit kaybetmeksizin hesaplarını açıp duyurusunu yapmış bile…

Author

1988 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon bölümünü bitirdi. Kanal D'de Yapım Asistanlığı görevinden sonra Batik'te Sosyal Medya Uzmanı, ardından günümüzün popüler Türk Çizgi Film Karakteri Pepee'de Lisans Asistanı ve Sosyal Medya Uzmanı olarak çalıştı. Şimdilerde ise Commodore Digital'de kariyerine yön veriyor. Seyahat etmeyi sever, alışverişkoliktir.

Bir Cevap Yazın

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+