Twitter’ın Yeni Özelliğini İlk New York Times denedi!

 

 

 

 

 


Twitter’ın yeni özelliğiyle copy-paste mazide kalıyor! Bu özelliği ilk deneyen ise, @nytimes hesabından New York Times oldu. Özellik şöyle ki; bir makaleyi Twitter’da paylaşacağız ancak kopyala-yapıştır yapmamıza gerek yok. Makaledeki altı çizili cümlelerin üzerine tıkladığımız anda, yazı Twitter kısaltılmış link ile direk paylaşıma gönderiliyor.

Bu yenilik,  özellikle mobil ve tablet kullanıcılarına büyük rahatlık sağlayacak.

Bir yazı okurken Twitter’da bu yazıyı paylaşmak normalde oldukça zordur. Yazıdan bir alanı alıp, twitter uygulamasına geçip yazmak, link yapıştırmak bunlar çok zahmetli işler. Bu uygulama sayesinde yazıyı okurken hiç bölünmeden çok hızlı şekilde paylaşımlar yapılabilecek. Twitter bu sayede daha düzenli paylaşımları da artırmış olacak.

Author

1988 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Aydın Üniversitesi'nde Radyo ve Televizyon bölümünü bitirdi. Kanal D'de Yapım Asistanlığı görevinden sonra Batik'te Sosyal Medya Uzmanı, ardından günümüzün popüler Türk Çizgi Film Karakteri Pepee'de Lisans Asistanı ve Sosyal Medya Uzmanı olarak çalıştı. Şimdilerde ise Commodore Digital'de kariyerine yön veriyor. Seyahat etmeyi sever, alışverişkoliktir.

One comment

Bir Cevap Yazın

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+