Barındırma (Hosting) hizmetleri konusunda Avrupa’nın en önemli etkinliklerinden biri olan WHD Local için kayıt yaptırdınız mı? Sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı ve Ritz Carlton’da gerçekleşecek olan bu etkinlik sayesinde çok iyi iş bağlantıları kurabilir ve sektöre dair yenilikleri öğrenebilirsiniz. 

comTalks okuyucularına özel ücretsiz davetiye kodu için HEMEN TIKLAYIN.

Konuyla ilgili olarak WHD kurucusu Thomas Strohe şöyle bir açıklamada bulunuyor:

Seksenli yıllarda pazar ekonomisine geçişinden beri neredeyse sabit bir ekonomik gelişme yakalayan İstanbul, bu anlamda WHD.local gibi bir barındırma ve BT sektörü toplantısı için çok uygun bir yerdir. İncelemelere göre, İstanbul dünyanın en hızlı gelişen 50 kentinden biridir. Dahası, iki merkezi tren garı, iki büyük havaalanı ve yaygın deniz trafiğiyle mükemmel bir altyapıya sahiptir. Önümüzdeki on yılda Türk BT sektörünün yüzde onun üzerinde büyümesi beklenmektedir. Bunun yanı sıra, artan sayıda uluslararası şirket Türkiye’yi hem yerel pazara, hem de Ortadoğu, Orta Asya ve Doğu Avrupa’daki çevre ülkelere hizmet götürebilecekleri bölgesel merkezleri olarak görmektedir.

Hosting, Bulut Bilişim ve Bilişim Teknolojilerine ilgi duyan herkesin 28 Kasım 2013’de yapılacak bu etkinliğe katılmasını tavsiye ediyoruz. comTalks olarak biz de orada yer alacağız.