Dijital Pazarlamanın liderleri Business Management Institute tarafından 2. kez düzenlenen Seminer ile katılımcılarla yeniden buluşuyor.

Business Management Institute, iş dünyası ile akademik dünya arasında bir bağlantı noktası olarak hareket eden ve böylece iş dünyasına yeni açılımlar ve değerler getirmeyi hedefleyen Türkiye’nin en büyük eğitim enstitüsüdür. Son yıllarda iş imkanlarının ve kanalların giderek arttığı dijital mecralar sektörün giderek kaymaya başladığını gözler önüne seriyor. Markaların hazırladıkları dijital kampanyalar, sosyal medya mecralarında varolmanın olmazsa olmaz bir gerekçe olduğunun düşünülmesine ve markaları dijital alanlara itiyor. Yeni medya teknolojilerinin son sürat gelişimlerine ayak uydurmak artık oldukça zor. Dijital dünyayı doğru öğrenebilmek için sektörün duayeni olan isimler bilgi birikimlerini paylaşacağı platformları önemsiyor.

Bu dünyayı merak eden girişimciler, sektöre adım atmak isteyen veya sahip olduğu bilgiyi geliştirmek isteyenler için yapılan seminerler oldukça faydalı gibi gözüküyor. Her yeni ün atılan teknolojik adımlar dipsiz bir kuyuda gezintiye çıkmamızı sağlıyor. Dijital hayatın tüm ince ayrıntılarını bilmek için öenmli isimlerin bilgilerini edinmek önemli. Bu konuda bir öneri niteliği taşıyan Business Management Institute doğru bir tercih olabilir.

İçerik Pazarlama Platformu Boomads sponsorluğunda gerçekleşecek olan etkinlik, 22-23 Mart tarihlerinde İstanbul Point Hotel Balmumcu’da gerçekleşecek. Seminerin eğitim kadrosunu deneyimli isimlerden Mustafa İçil | Google inc. – Ex – Bölgesel Pazarlama Direktörü Haymi Behar | Hürriyet – Dijital Pazarlama Çözümleri Koordinatörü , Boomads Kurucu Yöneticisi, Sertan Eratay | Turkcell – Dijital Kanallar Bölüm Başkanı, Reha Başoğul | Hürriyet – İş Zekası Müdür, Irmak Handan | Boomads – Satış Yöneticisi, Eray Endeş | Creasoup Ajans Başkanı oluşturuyor.