Sabah uyandığımızda en büyük sorunlardan biri “Bugün ne giysem”dir. Bugün yağmur yağacak mı diye sorularla dolu sabahın tüm cevaplarının bir uygulamada olması nasıl geliyor kulağa? Ya da mükemmel bir Sezar salatası mı yapmak istiyorsunuz, app size bu konuda da yardımcı!

1-Should I Wear Pants Today?
Havanın durumuna uygun pantolon seçimini daha kolay yapabilmeniz için mükemmel bir uygulama sizler için düşünülmüş.

2-The Best Caesar
Mükemmel bir Sezar salatası yapmak isteyenler hemen The Best Caesar’a danışıyor. Bu uygulama da ücretsiz bir iOS uygulaması olarak salata severlere yardımcı oluyor.

3- Rise
Herkes mutlu ve tam zamanında uyanmak ister. “Rise” hoş arayüzü ile kullanışlı bir alarm uygulaması.

4-Light LED Flashlight
Bulunduğunuz ortamda daha fazla ışık kaynağına ihtiyacınız varsa, Light LED Flashlight uygulamasını mutlaka dowloand edin. Birçok seçeneğiyle beraber Light LED Flashlight geliyor!
iOS ve Android uygulamalar ücretsizdir.

5-TitanTV
Bugün televizyonda hangi programlar, diziler var diye merak ediyorsanız ve tek tek kanalları dolaşıp öğrenmek zor geliyorsa Titan TV uygulaması tüm program listesini sizlere sunuyor. Bulunduğunuz bölgenin TV kanallarında ne tür programlar var kolaylıkla öğrenebileceksiniz.
iOS ve Android için ücretsiz.

6- Polaroid Instant
Filtre ve özelleştirilebilir özellikleriyle çektiğiniz tüm fotoğrafları vintage bir dokunuş ile pop yapan uygulama ile eğlenceli karelerin sahibi olabilirsiniz.

7- 7 Minute Workout
Cep telefonunuza fitness getirmeye ne dersiniz? 7 Minute Workout uygulamasını iOS ve Android için ücretsiz olarak indirerek hareketli yaşamı cebinizde taşıyabilirsiniz.

8- Random Fact of the Day
Günün rastgele bir gerçeğini, “her gün yeni bir şey öğrenmek gerekir” gerçeğinden yola çıkan uygulama sizlerle.
iOS için ücretsiz.

9- Nope
Rehberinizde artık iletişimde olmak istemediğiniz bir sürü can sıkıcı insan mı var? Nope ile kolaylıkla listenizdeki kişileri engelleyebilirsiniz.
Android için ücretsiz.