Alışverişte Kolaylık Sağlayacak Vitrinavcisi.com Açıldı!

Alışverişte Kolaylık Sağlayacak Vitrinavcisi.com Açıldı!

Bazılarımız hala alışveriş merkezlerinde vitrinlerin önünden alamaz olduk kendimizi. Bunun için harcadığınız vakti düşündüğünüz oldu mu hiç? Benim çok oldu açıkçası. Online alışverişe bir türlü alışamadım. Belki de yaşadığım olumsuz deneyimlerden dolayı bu şekilde düşünüyorum. Her zaman yaptığım uygulama; markaların web sitelerinden beğenip, sonrasında mağazada deneyip almaktı. Beni duymuşcasına yapılan bir uygulama ile karşınızdayım bugün. Günümüzde yoğunluk , trafik, vakitsizlik vs. nedenlerden dolayı pek vitrin vitrin gezilemiyor. Buna ayıracak vaktimiz olmuyor bile bazen.

Alışverişi seven herkesin seveceği uygulama kısacası, vitrin arama motoru ” Vitrinavcisi.com ” açıldı.

 Vitrin Avcısı ile İstanbul sokaklarındaki vitrinlere web üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Vitrin Avcısı üyelerinin gönderdiği fotografları moderasyondan geçirerek her gün İstanbul’un en güzide sokaklarını ve vitrinlerini an ve an web dünyası üzerine
yansıtmakta, ziyaretçilerin beğenisine sunmaktadır.
Vitrinavcisin’da üyelerin dışında mağaza sahipleri de mağaza
girişi alanından kendi vitrinlerini oluşturabilmektedirler.
Ziyaretçiler Vitrin Avcısı vesilesiyle, tüm mağazalarının
vitrinlerini inceleyebiliyor. Üstelik vitrindeki ürünlerin fiyatlarını da öğrenebiliyorsunuz. Böylelikle işiniz kolaylaşıp direk satın almak için mağazanın yolunu tutabilirsiniz.  Vitrin Avcısı
ziyaretçilere alışveriş için sokağa çıkmadan önce nereye, ne
amaçla, neyi almak için gideceğini konusunda vakit tasarrufu
sağlamakta ayrıca modayı yakından takip edebilme imkanına
kavuşturmaktadır. İlerleyen zamanlarda mağaza vitrinindeki ürünü satın alma opsiyonu da ziyaretçilere sunulacakmış.

Hayatımızı kolaylaştıracak siteyi merak edenleriniz varsa buyrunuz

http://www.vitrinavcisi.com/

Author

1989 İstanbul doğumlu olan Çisel yazmayı çok seviyor. Sağlık mezunu olsa da, reklamcılığa ve iletişime aşık biri denebilir. Okulunu bitirdiği günden itibaren reklam ajansları sayesinde çeşitli projelerde yer almış ve içerik üretmiştir. GaRaJ.org ile başlayan reklam serüvenine şuan dijital ajans çalışanı olarak devam ediyor. Medya Planlama ve Sosyal Medya projelerinde yer alıyor. Son zamanlar da destek olarak 3 projeye içerik yazmakla meşgul.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+