Sevgili Sevimsiz Emlakçılara Gelsin :  EvimiTut

Sevgili Sevimsiz Emlakçılara Gelsin : EvimiTut

Doğuşu, yayılışı ve sonuçları garip ama mutluluk getiren bir proje EvimiTut! Sektörden tanınan ve benim için değerli arkadaşım olan bir ” Beybin Esen” projesidir 🙂

” İstanbul’da şimdiye kadar 9 ev değiştirmiş, her seferinde emlakçı komisyonu vermiş bir insan evladıyım. ” diyerek aslında çok şeyi anlatmış.

Artık ev ararken, en önemlisi ev tutarken para tuzağı olarak görülen emlakçılarla muhatap bile olmayacaksınız.

Emlakçı komisyonlarından ötürü kurulan bu sitede aslında mantık çok basit; kişilerden çıkacakları evin ilanını vermelerini ve bu sayede bir kişinin daha emlakçı komisyonu ödemeden bir eve taşınabileceğini anlatan blogunun ziyaretçi sayısı 4 günde 110.000′i buldu.

 

evtut2

 

 

Üstelik bu kadar kısa bir sürede Evmanya.com ile birliktelik yaparak, ilan verenlere özel hediye kupon verilme kararı alındı. Dönemsel veya alışkanlıkların değişimine uğrayacak bir proje olmaması çok iyi sonuçlar doğuracağı gibi görünüyor.

Emlakçılardan çeşitli dava mailleri alan Beybin bu işi nereye götürecek merakla bekliyorum 🙂

EvimiTut adresinden tüm bu okuduklarınızı inceleyebilirsiniz.

Author

1989 İstanbul doğumlu olan Çisel yazmayı çok seviyor. Sağlık mezunu olsa da, reklamcılığa ve iletişime aşık biri denebilir. Okulunu bitirdiği günden itibaren reklam ajansları sayesinde çeşitli projelerde yer almış ve içerik üretmiştir. GaRaJ.org ile başlayan reklam serüvenine şuan dijital ajans çalışanı olarak devam ediyor. Medya Planlama ve Sosyal Medya projelerinde yer alıyor. Son zamanlar da destek olarak 3 projeye içerik yazmakla meşgul.

3 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+