LG G3Hepimiz LG’yi Televizyon, ses sistemleri, monitörleri ve hatta ev gereçleriyle biliyoruz. Fakat LG yeni telefonuyla hepimizi şaşırtmaya aday. Evet LG G3’ten söz ediyoruz. Yeni LG G3 “en basit olan en akıllı olan” anlayışıyla tasarlanmış ve günümüzün en iyi donanım teknolojileriyle donatılmış, tamamen kullanım kolaylığına odaklanılmış bir telefon. Firmanın “sizden öğrenmek” isimli araştırmalarına göre LG’nin kullanıcıları en çok o büyülü anın fotoğraflayamadıklarında, kaçırdıklarında üzülüyorlarmış bu yüzden LG G3 tüm bu istekleri karşılamak için yeniden tasarlanmış.

Yeni LG G3’te 5.5 inç quad HD ekran var, yani HD görüntüden dört kat daha net görüntü demek bu. Ekran tv dizileri, filmler, programlar ve hatta lazer odaklama teknolojisiyle çekilmiş fotoğraflarda gezinmek için harika. Lazer odaklama teknolojisiyle LG G3 diğer telefonların onda biri hızında çok daha net fotoğraflar çekebiliyor.

LG’nin son video reklamı G3’ün 13 megapiksel OIS+ kamera ile ne derece fark yarattığını açıkça gösteriyor. Firma bu reklamda kullanıcı taleplerine ne kadar önem verdiğini anlatmaya çalışıyor. Yalnızca ileri seviye SLR fotoğraf makinelerinde bulunan lazer odaklama teknolojisi ise mutlaka denemeye değer.

Yeni G3 yalnızca LG’nin fotoğraf teknolojisi üzerindeki çalışmalarını değil aynı zamanda ses sistemlerindeki deneyimini de sembolize ediyor. Ses kalitesinde çığır açmasının  yanı sıra ses kayıt kalitesinde de fark yaratmayı vadediyor.  Sözün özü, fotoğraf ve mobil cihazlarında müzik, film, dizi izlemeyi kayıt yapmayı seven herkes en az bir kere yeni LG G3’ü denesin diyoruz.

Sponsorlu Yazı