Video Analiz : Toolsfolder.com

Video Analiz : Toolsfolder.com

Toolsfolder.com isimli deneysel proje için comTalks ekibi tarafından hazırlanmış video analiz. İsterseniz kendi işleriniz için ücretsiz video analizleri şu adresteki formu doldurarak kolayca hazırlatabilirsiniz.

Author

Bir internet sakini. Sırasıyla Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı, Proje Yöneticisi, Yönetici Asistan ve Birim Yöneticisi olarak farklı şirketlerde çalıştı. Zaman içinde tanıştığı değerli arkadaşlarını comTalks'ta toplayarak buradaki ekibin bir araya gelmesine vesile oldu. Öğrenmekten ve paylaşmaktan hep büyük keyif aldı. 2011 yılında İnternette Reklam Rehberi kitabını (www.internettereklamrehberi.com) yazdı. Beş yıl kendi şirketiyle dijital medya planlama ve iş geliştirme hizmetleri verdikten sonra Crossover'da Türkiye Genel Müdürü olarak çalışmaya başladı.

One comment

 • Merhabalar..

  İncelemeniz için teşekkür ederim.

  Söylediğiniz gibi proje de daha bazı şeyler netleşmedi. Projenin amacı download sitesi yapısında olmak değil.

  Bilgisayar ve akıllı telefon kullanıcılarına farklı yazılım ve uygulamaları sunmak. Kullanıcıların kullandıkları yazılım/uygulamayı neden tercih ettiğine dair bilgi almak.

  Sistemin üzerinde çalışmaya devam ediyorum ve Aralık ayı içerisinde bir güncelleme gelecek.

  Reply

Bir Cevap Yazın

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+