Video Analiz : Teknovi.com

Video Analiz : Teknovi.com

Teknovi.com isimli tertemiz bir teknoloji haber sitesini comTalks sizler için analiz etti. Sizde isterseniz kendi işlerinizin analizlerini şu adresteki formu doldurarak yaptırabilirsiniz.

Author

Bir internet sakini. Sırasıyla Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı, Proje Yöneticisi, Yönetici Asistan ve Birim Yöneticisi olarak farklı şirketlerde çalıştı. Zaman içinde tanıştığı değerli arkadaşlarını comTalks'ta toplayarak buradaki ekibin bir araya gelmesine vesile oldu. Öğrenmekten ve paylaşmaktan hep büyük keyif aldı. 2011 yılında İnternette Reklam Rehberi kitabını (www.internettereklamrehberi.com) yazdı. Beş yıl kendi şirketiyle dijital medya planlama ve iş geliştirme hizmetleri verdikten sonra Crossover'da Türkiye Genel Müdürü olarak çalışmaya başladı.

One comment

  • Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Tavsiyeleriniz ve tespitleriniz çok yerinde olmuş. İlk fırsatta e-posta aboneliği ekleyeceğim. İyi çalışmalar dilerim.

    Reply

Bir Cevap Yazın

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+