Digital Analytics Etkinliği

Digital Analytics Etkinliği

Dijital Pazarlama alanında sektöre yön veren akademisyenler, yöneticiler ve uzmanlar Boğaziçi Üniversitesi kampüsünde bu yıl ikincisi düzenlenen Digital Analytics Summit kapsamında 13 Kasım 2015’te bir araya gelecek. Organizasyon, binlerce prestijli etkinliğe ev sahipliği yapmış olan Albert Long Hall’de gerçekleştirilecektir.

Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Ayşegül Toker’in koordinatörlüğünde düzenlenen Digital Analytics Summit, dünyanın en saygın pazarlama akademisyenlerinden ve MarketShare’in kurucularından Dominique Hanssens’ı ana konuşmacı olarak ağırlıyor.

Digital Analytics Summit; mobil pazarlama analitiği, dijital büyük veri ve ölçümleme konularında sektörle ilgili trendlerin, araştırmaların ve uygulamaların paylaşılacağı oturumlarda alanının öncü isimlerini katılımcılarla buluşturacaktır. Zirve katılımcılarına dijital dünyanın önemli aktörleriyle network imkanı sunmayı da amaçlamaktadır.

Dijital dünyanın pazarlama trendlerinden uzak olmak istemiyor ve bu network de yer almak istiyorsanız, Digital Analytics Summit’e sizi de bekliyoruz.

Program ile ilgili detaylar için siteyi ziyaret edebilir ve her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim:
ramazan@digitalanalytics.xyz

Author

Bir internet sakini. Sırasıyla Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı, Proje Yöneticisi, Yönetici Asistan ve Birim Yöneticisi olarak farklı şirketlerde çalıştı. Zaman içinde tanıştığı değerli arkadaşlarını comTalks'ta toplayarak buradaki ekibin bir araya gelmesine vesile oldu. Öğrenmekten ve paylaşmaktan hep büyük keyif aldı. 2011 yılında İnternette Reklam Rehberi kitabını (www.internettereklamrehberi.com) yazdı. Beş yıl kendi şirketiyle dijital medya planlama ve iş geliştirme hizmetleri verdikten sonra Crossover'da Türkiye Genel Müdürü olarak çalışmaya başladı.

One comment

  • Program ile ilgili detaylar için siteyi ziyaret edebilir denilen yerdeki site Chrome’da aşağıdaki hatayı veriyor. Bu yorumu yayımlamayıp silebilirsiniz.

    Bağlantınız gizli değil

    Saldırganlar http://www.digitalanalytics.xyz sitesinden bilgilerinizi çalmaya çalışıyor olabilir (örneğin, şifreler, mesajlar veya kredi kartı bilgileri). NET::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID
    Olası güvenlik olaylarının ayrıntılarını Google’a otomatik olarak bildirin. Gizlilik politikası

    Reply

Bir Cevap Yazın

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+