Java Geliştiricilere Müjde! Sınavlar Artık 1 Gün!

Java Geliştiricilere Müjde! Sınavlar Artık 1 Gün!

Daha önce de sık sık bahsettiğim gibi Crossover dünyadan yetenekli kişileri sınayıp Amerikalı yazılım şirketleriyle tanıştıran ve uzaktan, tam zamanlı çalışmalarına olanak sağlayan bir şirket. Şu anda aktif Java Chief Architect arayışımız var ve yıl bitmeden 134 toplam işe alım yapmayı planlıyoruz bu nedenle operasyonu bu alana yoğunlaştırmış durumdayız.

Müjde ise şu: Crossover’da proje sınavı normalde 3 gün sürüyordu fakat, her gün daha anlamlı sınav süreçlerine yatırım yapan Crossover bu süreyi 1 güne düşürmeyi başardı. Artık çok daha az zaman harcayarak deneyimlerinizi göstermeniz ve hak ettiğiniz rakamları kazanarak çalışmaya başlamanız mümkün. Bu güzel haberin ayrı bir yazı olarak duyurulmayı hak ettiğini düşünüyorum.

Şuradan Crossover Türkiye operasyonu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Şuradan süreçle ilgili genel bilgi alabilirsiniz.

Şurada pozisyona online olarak başvuru yapabilirsiniz.

Author

Bir internet sakini. Sırasıyla Kullanıcı Deneyimi Tasarımcısı, Proje Yöneticisi, Yönetici Asistan ve Birim Yöneticisi olarak farklı şirketlerde çalıştı. Zaman içinde tanıştığı değerli arkadaşlarını comTalks'ta toplayarak buradaki ekibin bir araya gelmesine vesile oldu. Öğrenmekten ve paylaşmaktan hep büyük keyif aldı. 2011 yılında İnternette Reklam Rehberi kitabını (www.internettereklamrehberi.com) yazdı. Beş yıl kendi şirketiyle dijital medya planlama ve iş geliştirme hizmetleri verdikten sonra Crossover'da Türkiye Genel Müdürü olarak çalışmaya başladı.

3 comments

 • Sinan bey, bu anlatılan sistem gayet hoş fakat çoğu insanın bana göre çekinenleri var insan bu sisteme güvenerek reel işini bırakmayı göze alabilmesi için bir pilot sistem olmalı. Pilot olarak kişi için uygun zamanlarda sitemi yarı zamanlı olarak deneme fırsatı olmalı belki bir ay kadar sürebilir böylece insanların güveni artarak talep sayısı artırılabilir

  Reply
  • Çok iyi anlıyorum Mesut, bu nedenle çalışanların bir süre iki işi birlikte yürütmelerine izin veriliyor fakat Part time çalışma olanağı yok. Crossover yalnızca 3 temel filtreyle profesyonel arıyor dünyada.

   1) Tam zamanlı (haftada 40 saat)
   2) Senior level
   3) 100% Remote

   Reply

Bir Cevap Yazın

comTalks yazılarını ve gelişmelerini ilk sen duymak istiyorsan e-posta adresinle bültene üye olabilirsin. Asla spam yapmayız.
TwitterFacebookGoogle+