1. comTalks etkinliğimiz ile beraber güzel gelişmelere imza atmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi, comTalks’da ana amacımız, sektörel haberlerden çok fayda sağlamaya yönelik yazıların paylaşıldığı blog olarak hayatına devam etmek. Bu nedenle, herkes en iyi bildiği konularda yazmaya, deneyimlerini, bilgilerini ve rakamları paylaşmaya devam ediyor.

Bu amaç ile yolumuza devam ederken internet sektöründe çok değerli kişileri de bir araya getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bir çoğunuzun yakından takip ettiği, çalışmaları ve paylaşımlarıyla SEO sektörüne çok değerli katkılarda bulunan İlyas Teker, paylaşımları ile comTalks’da. İlyas, E-Marketing specialist olarak siberalem, itiraf.com, idefix.com gibi önemli şirketlerin sahibi olan EBİ grubunda başladığı kariyerine Türkiye’nin en büyük portallarından biri olan Mynet‘de SEO Executive olarak devam etti. Şu anda 27 ülkede 32’den fazla ofisi bulunan iProspect Türkiye‘de SEO Manager olarak kariyerine devam ediyor. SEO sektörünün önemli isimlerinden birini ekibimize katmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok önemli başlıklarda paylaşımlar yapacağını da belirtmeden geçmeyelim. 

Bu sayede comTalks olarak, farklı bir bakış açısı daha kazanmış oluyoruz. Farklı bir sektörde de önemli verileri, deneyimleri takipçilerimizle buluşturma imkanı buluyoruz.

Her hafta cumartesi günü paylaşımlarıyla aramızda olacak olan İlyas’a ekip olarak şimdiden hoş geldin diyoruz!