Mobil ve web teknolojileri alanında yazılım geliştiren Pordiva’nın son uygulaması olan, Türkiye’nin ilk mobil seyahat acentası CepYol’un basın lansmanı 10.05.2012 Perşembe akşamı Taksim The Hall’de 250’ye yakın davetlinin katılımıyla gerçekleştirildi.

En Kısa Yol. CepYol….

Kurulduğu 2003 yılından bu yana mobil mecralarda birçok başarılı yazılım projesine imza atan Pordiva’nın geliştirdiği son uygulama CepYol, kullanıcılarının mobil cihazları üzerinden, yolculuklarını kesintiye uğratmadan, bilet sıkıntısı yaşamadan, her an, her yerden, karşılaştırma yaparak en hesaplı otobüs ve uçak biletlerini, en güvenli şekilde almalarını sağlıyor.

Android işletim sistemine sahip cep telefonu ve tabletlerde olduğu gibi iPhone ve iPadlerde de çalışan CepYol uygulamasını ücretsiz olarak mobil cihazlarına indiren kullanıcılar fırsat kampanyalarından yararlanabiliyor, uçak iniş, kalkış ve gecikme saatleri hakkında bilgi edebiliyor ve seyahatlerinde oturacağı koltuğu kendileri seçebiliyor. Satın aldıkları biletlerle havayolu ve otobüs şirketlerinin sadakat kartlarının yanısıra “CepRoyal” programıyla da puanlar kazanan kullanıcılar, bu puanlarla CepYol’un sunduğu çeşitli fırsat ve avantajlardan yararlanabiliyorlar.

Pordiva’nın hayata geçirdiği bu benzersiz uygulama ile ilgili ayrıntılı bilgiye pordiva.com ve cepyol.com adreslerinden ulaşabilirsiniz.Pordiva Hakkında

Pordiva Bilişim Teknolojileri A.Ş., kurulduğu 2003 yılından itibaren mobil ve web teknolojileri alanlarında yazılım geliştiren bir yazılım ajansıdır. Pordiva birçok Avrupa ve Orta Doğu ülkesinde GSM Operatörleri ile başarılı projelere attığı imzası ve uzman kadrosuyla yazılım dünyasında yenilikçi çözümler sunmaktadır.  Pordiva ‘Mobil İnternet, Mobil Uygulamalar ve Sosyal Ağlar’ üzerinde firmaların gereksinimleri doğrultusunda proje ve çözüm hizmeti sunan bir şirkettir.

Pordiva’nın yenilikçi yapısı ve geliştirdiği ‘Dijital Platform Çözümleri’ ile farklı sektörden firmaların ve kurumların, tüm dijital platformlarda doğru yer almasını sağlamaktadır. Pordiva ‘ firmaya özel’ anlayışı ile size özel çözümler üretmekte ve içerisinde olmanız gereken ağların ve kanalların entegrasyonunu sağlamaktadır.

Pordiva güçlü AR-GE yapısı ile ‘Dijital Platformlar ‘üzerinden satış sistemleri geliştirmektedir. Mobil cihazların satış kanalları üzerindeki etkilerini doğru bir şekilde analiz eden Pordiva sosyal ticaret ve mobil ticaretin ‘ güvenilir, kesintisiz ve kolay ‘ gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.