di Deva, çocuklarının da atık ebeveynleri gibi kendi özgün tarzlarını kendi başlarına belirleyebildiği bu yeni çağda dünya bebek ve çocuk modasının trendlerini Türk tüketicilerle buluşturabilme amacıyla kuruldu. Mayıs 2012 tarihinde hayata geçen bebek ve çocuk giyimi alanındaki yeni bir dikey e-­ticaret girişimi olan di Deva, Ekim 2012 itibariyle tüketicilerle buluştu.

Bir annenin rüyasını gerçeğe dönüştürmek için bir araya gelen ve farklı sektörlerde kendi girişimlerinin sahibi olan dört profesyonelin Kaan Kıran, Can Güven, İsmail Dağlı ve Sinan Taga’nın ortak girişimi olarak ortaya çıktı. di Deva’nın çıkış noktası olan dünyanın en ünlü modaevlerinin çocuk kreasyonlarından seçkin ürünleri Türkiye’ye ithal etme fikrinin ilham kaynağı, firmanın kurucularından Can Güven’in eşinin hayali oldu. Türkiye’de bebek ve çocuk giyimi pazarındaki bu eksikliği gidermek amacıyla di Deva girişimine start veren ve halen İtalya’da ikamet eden Güven ailesinin küçük kızları Deva ise siteye ilhamını ve aynı zamanda adını veren diğer nokta.  Bebek ve çocuk modasının öncüsü di Deva sayesinde aileler, dünyanın özel tasarım bebek ve çocuk modasını dünyayla eşzamanlı olarak takip edebilecek, üstelik sitede yer alan ürünlerin tümüne yüksek kalite ve orijinalite garantisiyle sahip olabilecekler. Burberry, Chloe, DKNY, Dior Junior, Boss, Armani Junior, Escada ve Timberland gibi modaya yön veren onlarca dünya markasının bebek ve çocuklara özel koleksiyonlarından sadece di Deva’da bulabileceğiniz exclusive ürünler, 7 gün ücretsiz iade garantisi, hızlı teslimat ve lansmana özel 45 gün ücretsiz kargo ile tüketicilerin bir tık uzağında olacak. di Deva siparişleri, aynı zamanda pratikliği ve şıklığı bir araya getiren kullanışlı bez çantalara yer veren farklı bir sunumla beraber tüketiciye ulaşacak.

Kullanıcı dostu site tasarımından yazılım geliştirmeye, ürün stok takibinden 24 saat müşteri hizmetlerine kadar her konuda donanım sahibi olan 8 kişilik çekirdek ekibiyle yola çıkan di Deva, sosyal medya üzerinde paylaştığı yaratıcı içeriklerle ise yeni nesil dijital annelere faydalı bilgiler sunmayı hedefliyor. di Deva, aynı zamanda Beyoğlu’nun en güzel teras katlarından birinde konuşlanmış ofisiyle de dikkat çekiyor.

di Deva’yı takip etmeyi unutmayın!

http://facebook.com/diDevaFashion
twitter.com/diDevaFashion
pinterest.com/diDevaFashion
web.stagram.com/n/diDevaFashion