Bir süredir comTalks’ta yeni yazılara yer veremiyordum. Bu süreyi veri analizi konusunda kendimi geliştirmeye ve Medium’da ingilizce yazılar yayınlamaya harcadım. 5 Yazı yayınladığım Medium’da kısa sürede 1300’ün üzerinde ziyaretçi ve 531 yeni okura ulaştım. Yazdığım bazı yazıları burada paylaşmak istiyorum.

Mr. Spock vs Mother Teresa — How you should make business decisions

Modern zamanlarda yönetici olmak ve insan yönetmenin en temel sorunlarından biri olan tonu tutturmak konusunda yazığım bir yazı. Star Trek efsanesi Dr. Spock ve Rahibe Teresa üzerinden konuyu irdeledim.

What I learned from the man who built Intel

Yakın zamanda okuduğum çok ilginç bir kitaptan derlediğim notlar. Intel’in kurucusu ve efsane CEO’su Andy Grove’un yazdığı High Output Management kitabından öğrendiklerim.

Testimonials for Your Business — Recipe for a 4x conversion increase

Crossover’ı duymuşsunuzdur. Çalışan hikayelerini nasıl organize bir şekilde pazarlama süreçlerine entegre ettiğimizi anlatan eğitici bir yazı.

The Relationship Between Employers and Employees is Overdue for a Change — Here’s What to Expect

İş hayatının geleceği üzerine yazıp çizmeyi seviyorum. Önümüzdeki 5 yılda gerçekleşeceğini düşündüğüm bazı önemli olayları bir yazıda derledim. Medium sağolsun bu yazıyı Liderlik ve İş başlıklarında dağıtarak daha fazla okura ulaşmama yardımcı oluyor.

Grow Your Online Business with Google Spreadsheets and Google Analytics Integration

Yine eğitici bir yazı. Google Analytics API ile Google Sheets ürününü konuşturmak ve detaylı analizin temellerini anlatan bir yazı.

Keyifli okumalar! Yorum yaparak ve paylaşarak yazarlık serüvenime katkıda bulunabilirsiniz. Growth Hacking, Digital Marketing ve Future of Work başlıklarında İngilizce yazılar okumakla ilgileniyorsanız beni Medium’da takip etmeyi unutmayın.